Skip to content

Prelegenci

Prelegenci

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wybitnymi specjalistami, przedstawicielami Kościołów, religii, polityki, kultury i ekonomii, którzy będą uczestniczyć w dyskusjach i prezentacjach podczas VIII Zjazdu Gnieźnieńskiego „Rodzina nadzieją Europy”.

Prelegenci

Kard. Peter Erdö

Prymas Węgier, Przewodniczący Rady Konferencji Episkopatów Europy

Kardynał Peter Erdö jest wybitnym duchownym, który pełni funkcję Prymasa Węgier i przewodniczącego Rady Konferencji Episkopatów Europy. Jego prelekcja „Chrześcijaństwo a rodzina” będzie kluczowym punktem pierwszego dnia zjazdu, gdzie przedstawi biblijną wizję rodziny.

Przedstawiciele Religii i Wyznań

W ramach zjazdu, będziemy mieli przyjemność gościć przedstawicieli różnych religii i wyznań, którzy wezmą udział w debatach międzyreligijnych na temat rodziny i jej roli w społeczeństwie.

Psycholodzy Rodzin
Nasi eksperci z dziedziny psychologii rodzin przedstawią swoje badania i doświadczenia, pomagając zrozumieć, jak budować zdrowe relacje rodzinne i radzić sobie z wyzwaniami życia w rodzinie.

Politycy i Ekonomiści

Przedstawiciele świata polityki i ekonomii omówią kwestie związane z polityką rodzinną, wsparciem dla rodzin oraz jej miejscem w społeczeństwie i państwie.

Uczestnicy

VIII Zjazd Gnieźnieński „Rodzina nadzieją Europy” gromadzi liderów ponad 250 organizacji chrześcijańskich z Polski i innych krajów Europy, reprezentujących różne narodowości i wyznania. To miejsce spotkania, wymiany doświadczeń i budowania wspólnej przyszłości opartej na wartościach rodzinnych.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie będziemy przedstawiać szczegółowe informacje o prelegentach i uczestnikach zjazdu.