Nike Kawa Print

Każdy sportowiec, czy to po odbytym treningu, meczu, czy też innej aktywności fizycznej marzy o prysznicu. Najlepiej chłodnym, który pomaga uniknąć zakwasów. Nie od dziś wiadomo, że w większości łazienek publicznych, czy też prywatnych podmiotów, jak sale, czy siłownie, nie cieszy się popularnością jeżeli chodzi o czystość. Chodzi mi głównie o zarazki. Dlatego właśnie powinniśmy nosić klapki, lub innego rodzaju ochronę. Zazwyczaj są to jednak pierwsze z nuch. W tym wpisie pomyślę o najmłodszych.

kawa printCzasami zabieram syna na trening piłki nożnej i martwię się o jego zdrowie. Przedstawiam Nike Kawa Print. Długo szukałem czegoś naprawdę ciekawego dla mojego syna. Padło na te klapki. Dlaczego? Osobiście cenię sobie wygodę, nie każde klapki kupione w sklepie są idealne dla mojej stopy. W tych droższych spotkać można różnego rodzaju systemy, które mają za zadanie pełnić funkcję zapewniającą użytkownikowi wygodę. Odwiedziłem więc oficjalny sklep mojego ulubionego producenta. Obsługa już mnie kojarzy, więc od razu podszedł do mnie jeden chłopak. Od razu wywiązaliśmy krótką dyskusję. Jego wybór padł właśnie na opisywane przeze mnie klapki. Posiadają one teksturową powierzchnię o powierzchni środkowej wykonanej w technologii Solarsoft oraz elastyczną podeszwę zewnętrzną. Takie połączenie sprawia, że stopa po intensywnym wysiłku odpoczywa, przeciwnie do tych standardowych produktów, gdzie bolące stopy stykają się z twardą podeszwą. Nie jest to najprzyjemniejsze uczucie.

Dodatkowe zalety, to:

  • elastyczne nacięcia pozwalające na większą swobodę ruchu,
  • piankowa podeszwa środkowa zwiększająca komfort,
  • podeszwa jest formowana wtryskowo, przez co klapki są przyczepne i trwałe,
  • cholewka z tworzywa syntetycznego zapewnia lekkość i wygodę.

Po przeprowadzonym teście mogę śmiało stwierdzić, że to bardzo dobre klapki. Opisane wyżej technologie zapewniają komfort i gwarantują trwałość. Tak mi się spodobały, że muszę poszukać czegoś takiego dla siebie, więc niedługo odwiedzę mój ulubiony sklep.